blaty granitowee blaty z kamienia to firma king-stone
blaty kuchenne, blaty łazienkowe granit, marmur, blaty blaty z granitu oraz blaty z marmuru blaty granitowe, blaty marmurowe marmur w łazience, granit w kuchni kominki, parapety z kamienia, posadzki, blaty z kamienia wykończenia z marmuru i granitu
Strona Główna firmy King-Stone
blaty kuchenne i łazienkowe
kamień naturalny, blaty kuchenne z granitu
blaty kuchenne z marmuru oraz schody z kamienia, granit
galeria kamienia, blaty kuchenne warszawa, blaty granitowe łódz
kuchnie z granitu, kuchnie z marmuru, blaty kuchenne wrocław

Środki do konserwacji i czyszczenia kamienia.

IMPREGNATY - Ochrona i pielęgnacja kamienia
Powierzchnie polerowane: marmur, granit, gresy

Okładzina z kamienia naturalnego jest cenną inwestycją. Jeśli pielęgnowana jest niewłaściwie, kamień szybko robi się matowy i nieładny. Aby temu zapobiec opracowaliśmy wyjątkowo prosty, lecz bardzo skuteczny system pielęgnacji, który doskonale sprawdza się od 20-tu lat. Regularna pielęgnacja powoduje pogłębienie koloru co w znacznym stopniu poprawia jego wygląd. Ponadto zapobiega wnikaniu brudu i wilgoci, wspomaga ochronę kamienia przed zaplamieniem.

HMK P-24 - bieżąca pielęgnacja szlachetne mydło do kamienia (produkt naturalny) Poprzez regularne stosowanie na podłoże staje się ładniejsze, następuje pogłębienie struktury kolorów, powierzchnia staje się odporniejsza na różne plamy i jest łatwiejsza w pielęgnacji. Stosowanie: ok 60 gram na wiadro ciepłej wody do mycia.

HMK P-19 - Utrzymanie połysku po 5-6 ciu myciach z dodatkiem HMK P-24, umyć powierzchnię dodając do środka HMK P-19 (ok 200 gram na wiadro ciepłej wody), po wyschnięciu froterować lub przetrzeć miękką szmatką. Następnie wracamy do mycia z dodatkiem mydła HMK P-24.

¦rodki do pielęgnacji działają hamująco na ślizganie się. Zostały przetestowane pod tym kątem przez UNDER WRITERS LABORATORIES INC w USA i zostały zakwalifikowane jako odporne na ślizganie. Stosowanie w/w środków nie nasuwa obaw zdrowotnych, mogą być one stosowane w kuchniach, jadalniach, łazienkach itp.
BIEŻˇCA PIELĘGNACJA I OCHRONA

HMK S 34N - specjalny środek impregnujący - trwała ochrona przed plamami, wodą, tłuszczem i olejem. Stosowanie: Nanosić obficie i równomiernie na suchą i czystą powierzchnię za pomocą pędzla lub wałka z rolką piankową. Na powierzchniach mocno nasiąkliwych zabieg powtórzyć. Na powierzchniach polerowanych jak marmur lub granit pozostający na powierzchni środek przed wyschnięciem całkowicie wytrzeć suchą miękką szmatką. Czas schnięcia 2-4 godziny. Pełna skuteczność po 24 godzinach. Wydajność: w zależności od nasiąkliwości podłoża ok. 5-20 metrów kwadratowych.

HMK P1 - skuteczny, gotowy do użycia specjalny produkt do codziennej pielęgnacji blatów kuchennych, stołów, lad, blatów łazienkowych, parapetów itp. Nie zawiera rozpuszczalników. Czyści, pielęgnuje i chroni jednocześnie. Usuwa bez problemu lekkie zabrudzenia i tłuszcz, nadaje przyjemny i świeży zapach. Takie sprzątanie i utrzymywanie czystości jest bardzo istotnym elementem. Stosowanie przed użyciem dobrze wstrząsnąć, natryskać równomiernie na czyszczoną powierzchnię, poddać krótko działaniu i wytrzeć miękką szmatką, dodatkowo przepolerować.

Uwaga! Zwracamy uwagę na zabrudzenia kwasami organicznymi jak: kawa, cola, wino, cytryna, soki owocowe itp. Zabrudzenia te mimo ochrony mogą przenikać i powodować zaplamienia. Zabrudzenia te należy usuwać na bieżąco.


Jeżeli są Państwo zainteresowani nabyciem środków do czyszczenia lub impregnacji - prosimy o kontakt z naszą firmą.

wyroby z kamienia, blaty granitowe granit, marmur, king-stone schody z kamienia, blaty łazienkowe granit wrocław, granit łódĽ, granit warszawa kuchnie marmurowe, wykończenia z granitu i marmuru