blaty granitowee blaty z kamienia to firma king-stone
blaty kuchenne, blaty łazienkowe granit, marmur, blaty blaty z granitu oraz blaty z marmuru blaty granitowe, blaty marmurowe marmur w łazience, granit w kuchni kominki, parapety z kamienia, posadzki, blaty z kamienia wykończenia z marmuru i granitu
Strona Główna firmy King-Stone
blaty kuchenne i łazienkowe
kamień naturalny, blaty kuchenne z granitu
blaty kuchenne z marmuru oraz schody z kamienia, granit
galeria kamienia, blaty kuchenne warszawa, blaty granitowe łódz
kuchnie z granitu, kuchnie z marmuru, blaty kuchenne wrocław

Proces zamówienia.

I. WYCENA

1. Przesłanie e-mailem lub faksem zapytania z podanymi wymiarami bądź rysunkiem elementów do wykonania(ważne by dane zawierały rodzaj kamienia, wymiary, rodzaj obróbki, informacje o ewentualnych otworach ich wielkości, ilości i umiejscowieniu oraz dane kontaktowe).
2. Po dokonanej przez nas wstępnej wycenie przesyłamy ją do klienta z prośbą o wpłacenie w razie akceptacji zaliczki w wysokości 30% wyliczonej przez nas wartości.

II. ZAMÓWIENIE

1. Złożenie zamówienia i wpłacenie zaliczki.
2. Po wpłynięciu zaliczki nasi pracownicy dokonują pomiarów na miejscu. Przed pomiarem klient musi mieć zamontowane i wypoziomowane meble oraz (w odniesieniu do blatów kuchennych)urządzenia AGD tj. kuchenkę, lodówkę i zmywarkę, a także określone dokładnie miejsce gdzie będzie znajdował się zlewozmywak, jak również zdemontowane elementy, które mają być zastąpione wykonanymi przez nas(jeżeli takie istnieją). Istnieje również możliwość wykonania przez nas elementów na podstawie dostarczonych przez klienta szablonów, przy czym Firma nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne różnice wynikłe z błędnego sporządzenia szablonów.
3. Po dokonaniu pomiarów i dokonaniu ewentualnych zmian rodzaju kamienia oraz obróbki zostanie ustalona ostateczna cena.

III. WYKONANIE

1. Okres realizacji wynosi od 2 do 4 tygodni przy czym jest to indywidualnie ustalane z klientem.

IV. MONTAŻ I ZAPŁATA

1. Gdy produkt jest gotowy umawiamy się na jego zamontowanie.
2. Montaż obejmuje: osadzenie elementów, wykonanie spoin, ewentualne zamocowanie podwieszanego zlewu oraz zaimpregnowanie powierzchni.
3. Zarówno podczas pomiarów jak i montażu oczekujemy obecności osoby zainteresowanej w celu przekazania jej informacji technicznych jak również dokonania potrzebnych ustaleń.
4. Zapłata musi nastąpić najpóźniej w chwili odbioru gotowego produktu (chwila dostarczenia do klienta bądź przed rozpoczęciem montażu). Forma płatności : gotówka bądź potwierdzony przelew.

MOŻLIWE RODZAJE ZAMÓWIEŃ:

1. Z pomiarem.
2. Bez pomiaru (szablon, rysunek bądź podanie wymiarów) - nie odpowiadamy za ewentualne niezgodności wynikające z podania błędnych danych.
3. Z montażem.
4. Bez montażu.

Polecamy również firmę: Płaskie dachy Cieszkowski - Remonty dachów płaskich Wrocław

wyroby z kamienia, blaty granitowe granit, marmur, king-stone schody z kamienia, blaty łazienkowe granit wrocław, granit łódĽ, granit warszawa kuchnie marmurowe, wykończenia z granitu i marmuru