blaty granitowee blaty z kamienia to firma king-stone
blaty kuchenne, blaty łazienkowe granit, marmur, blaty blaty z granitu oraz blaty z marmuru blaty granitowe, blaty marmurowe marmur w łazience, granit w kuchni kominki, parapety z kamienia, posadzki, blaty z kamienia wykończenia z marmuru i granitu
Strona Główna firmy King-Stone
blaty kuchenne i łazienkowe
kamień naturalny, blaty kuchenne z granitu
blaty kuchenne z marmuru oraz schody z kamienia, granit
galeria kamienia, blaty kuchenne warszawa, blaty granitowe łódz
kuchnie z granitu, kuchnie z marmuru, blaty kuchenne wrocław
wyroby z kamienia, schody z kamienia, blaty kuchenne, blaty łazienkowe.

Witamy na stronie firmy King-Stone.

Firma KingStone jest producentem elementów z granitu, marmuru i trawertynu takich jak: blaty kuchenne i łazienkowe, obudowy kominków, parapety, stopnie schodowe, płytki ścienne i podłogowe. Produkcja naszych wyrobów odbywa się w cyklu w pełni zautomatyzowanym przy zastosowaniu nowoczesnych urządzeń do obróbki kamienia naturalnego, których zakup został sfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego, co gwarantuje dokładność oraz wysoką jakość wykonania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta przedstawiamy na naszej stronie internetowej ofertę kamienia naturalnego, która przybliży Państwu barwy i strukturę produktu dzięki czemu ocena oferty będzie pełna i z niewątpliwie bardziej trafiająca do gustu. W przypadku zainteresowania się, którąkolwiek z naszych ofert zapraszamy do siedziby firmy gdzie specjalista w dziedzinie kamieni naturalnych przybliży Państwu ofertę prezentując kamień naturalny w pełnej gamie barw i struktur oraz udzieli potrzebnych rad i wskazówek, a także pomoże w wyborze najbardziej odpowiedniego dla Państwa surowca.
O wysokiej jakości naszych wyrobów niech świadczy fakt, iż współpracujemy z firmami produkującymi meble kuchenne, zajmującymi się pracami wykończeniowymi, projektantami i architektami, a także wykonujemy wiele zleceń dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych zarówno w krajowych jak i zagranicznych.

Mamy nadzieję, że kompleksowość, fachowość i wysoka jakość wykonania, a także dbałość o klienta wyrażająca się w rzetelnej informacji i profesjonalnym doradztwie sprawią, iż będą Państwo zadowoleni z naszych usług i zostaną naszymi klientami.

Srodki do konserwacji i czyszczenia kamienia, granitu i marmuru

granit marmur, wykończenia marmurowe, blaty oraz schody z kamienia kamień ozdobny, kominki z kamienia, kominki z marmuru, wyroby z kamienia.
 
wyroby z kamienia, blaty granitowe granit, marmur, king-stone schody z kamienia, blaty łazienkowe granit wrocław, granit łódĽ, granit warszawa kuchnie marmurowe, wykończenia z granitu i marmuru